Płaskowniki typu „I” wykonane ze stali nierdzewnej, to wszechstronny produkt, który można wykorzystać jako dekoracyjne wstawki (lustra, panele, ramy, meble itp.), ozdoby ścienne naklejane na tapety lub ściany malowane farbą, a także do przykrycia fug.
Dlaczego warto?
Stanowią doskonałe rozwiązanie do podkreślenia detali we wnętrzu, jednocześnie podnosząc estetykę i charakter pomieszczenia. Listwy płaskie wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 0,8mm, wyróżniają się wyjątkową trwałością i odpornością na korozję, co zapewnia długotrwały nienaganny wygląd produktu. Długość profili pozwala na montaż zarówno poziomy jak i pionowy – umożliwia to łatwe dopasowanie do każdego pomieszczenia. Można je również swobodnie dociąć do odpowiednej długości. Po przeprowadzeniu cięcia, krawędzie produktu nadal prezentują się doskonale – nie ma ryzyka topienia się materiału, co zdecydowanie ułatwia pracę z naszymi produktami.
Unikalne cechy:
łatwe w montażu
zdolność produktu do uginania się, w tym wykończeń łuków
dzięki zaawansowanej technologii koloryzacji stali – PVD lub malowaniu proszkowemu (w przypadku płaskowników czarnych matowych) gwarantują trwałą i estetyczną barwę
pozwalają na estetyczne wykończenie
precyzyjne wykonanie
długość listew wynosząca 270 cm umożliwia montaż zarówno poziomy, jak i pionowy, dopasowując się do Twoich potrzeb, bez konieczności stosowania nieestetycznych „docinek”
listwy są zabezpieczone przezroczystą folią ochronną, która chroni je przed zarysowaniami i uszkodzeniami podczas montażu
Wskazówki dotyczące montażu:
Oznacz miejsce montażu.
Dotnij listwę na odpowiednią długość.
Odpowiednio zabezpiecz miejsce klejenia, jeśli powierzchnia tego wymaga należy ją wyczyści i odtłuścić.
Upewnij się, ze powierzchnia montażu jest gładka i prosta.
Listwy zamontować za pomocą kleju montażowego. UWAGA: Folię znajdującą się na froncie należy zostawić, do momentu zakończenia prac remontowo-budowlanych.
Dociśnij listwę na całej powierzchni, aby klej w każdym miejscu odpowiednio związał. Pamiętaj, aby przy montażu temperatura otoczenia i przedmiotu była powyżej 15°C, pozwoli to dobrze i trwale związać podłoże materiału z klejem.
Zerwij folię ochronną znajdującą się na froncie listwy.
Oczyścić powierzchnię listwy z resztek kleju.
Jak realizujemy wysyłki?
Nasze listwy pakowane są z należytą starannością oraz przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Każde zamówienie jest umieszczane w dedykowanej, trwałej tubie tekturowej, aby zapewnić im doskonałą ochronę podczas transportu.
Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce DOSTAWA.
UWAGA:
Pamiętaj, aby do pielęgnacji listwy używać delikatnej, miękkiej szmatki z wodą i mydłem, unikając szorowania czy użycia żrących środków chemicznych.
Szukasz innego rozwiązania?
W naszej ofercie podsiadamy również PŁASKOWNIK SAMOPRZYLEPNY TYPU “I” o długości 5m, który można wykorzystać jako dekoracyjne wstawki (lustra, panele, ramy, meble itp.), ozdoby ścienne naklejane na tapety lub ściany malowane farbą, a także do przykrycia fug.
Kupujesz bezpośrednio od producenta – gwarantuje to wysoką jakość, bezkonkurencyjne ceny i oryginalność!
W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z BOK T: +48 451 006 484 lub za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@eviso.pl .





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.